Používají se běžně i dnes

.

I přesto, že dnes zcela závisíme na počítačích, stále jsme nedokázali nahradit stará dobrá Razítka http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ . Ty se naopak používají mnohem více než kdy předtím. Kromě úřadů, firem, ordinací či lékáren jsou součástí i velkého počtu domácností. Značkovače se dnes nedělí pouze na hranaté a kulaté. Výběr je daleko pestřejší.

Zajímavé typy

V současnosti se dají razítka pořídit i v různých zajímavých kolekcích, které se od sebe výrazně liší. A to nejen vzhledově. V některých kolekcích jsou pouze značkovače vyrobené ekologickým způsobem, v jiných se zase nacházejí malá kapesní razítka.

.

Možnost domácí opravy
Některá moderní razítka mohou na první pohled vypadat poměrně složitě, ale v případě jejich poškození se často dají snadno opravit i v domácím prostředí. Stačí si pouze objednat odpovídající náhradní díl.

Používají se běžně i dnes
3.9 (77.5%)16
.